istanbul gece alemi

Çalgılı Meyhane, Çıtayı Yükseltti

Bodrumun sevdiği hemen tüm sanatçıların sahne aldığı Çalgılı Meyhane yöneticileri, çıtayı yükselttiler ve konservatuar mezunu birçok ünlü sanatçıyla çalışmış, halen İstanbul Kulüplerinde sahne alan Aslı Maj ile anlaştı.
“Amacımız Bodrumdaki müzik severlere en iyisini dinletmek” diyen Çalgılı Meyhanenin sahibi Dinçer Gürsoy, “İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunu bir şarkıcı olan Aslı Maj Bodrumlulara müzik ziyafeti vereceğine inanıyorum.” dedi.
Daha önce sadece tatil amaçlı geldiği Bodrum’daki bazı barlardan sahne teklifi aldığını, ancak İstanbuldaki sahne sözleşmeleri nedeniyle kabul edemediğini söyleyen Aslı Maj ise, “Bodrum benim çok sevdiğim bir yer. İnşallah bir gün orada yaşayacağım. Ama ilk önce özlem çeken Bodrumlulara, müzik ziyafeti vermek.” diye konuştu.
Aslı May, İTÜ Türk Musıkisi Devlet Konservatuarı mezunu. Şarkıcı, kemençevi ve aynı zamanda söz müzik yazarı. Nalan (Of aman), Eda&Metin Özülkü, Ege, Seda Üren gibi bir çok sanatçı ile albüm, konser, düğün, toplantı, clup, bar etkinliklerde back vokal, vokal ve ön sahne çalışmaları oldu. 2016 yılı sonlarında ”Denizler Gibi” isimli 3 şarkılık bir albüm çalışması çıkardı.

 

8.12.2017 12:09:53

FOTO GALERİ

Galeriye Henüz Resim Eklenmemiş.

VİDEO GALERİ

Habere Henüz Video Eklenmemiş.

YORUMLAR

SAAT

Turizm Haberleri

Miniklerden Okuma Şenliği...

Yöresel Yemeklerimiz

Etli Ekmek

En Yeni Filmler

Kolpaçino 3. Devre

Son Dakika

Son Dakika! Diyarbakır'Da Emni...

En Çok Okunanlar

YAZARLARIMIZ

tolgahan uludağ
Sera Nil Akca
uğur ormantepe

SOSYAL MEDYA