istanbul gece alemi

Okul Öncesi Eğitimde Güncel Konular Konferansı Yapıldı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi Dekanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün birlikte düzenlediği '3. Okul Öncesi Eğitimde Güncel Konular' konulu konferans gerçekleştirildi.

ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki konferansa, okul öncesi öğretmenleri ve öğretmen adayları katıldı. Konferansın açıl konuşmasını yapan ESOGÜ Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Eğitim Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Neslihan Bay, eğitimde niceliğin değil niteliğin önem kazandığı ve yeni model arayışlarının sürdüğü bugünlerin okul öncesi öğretmenliği için çok sevindirici olduğunu söyledi. Yrd. Doç. Dr. Bay, sabır, özveri ve merhamet gibi değerlerin en üst düzeyde görüldüğü okul öncesi öğretmenlerinin özellikle çok değerli olduğunu vurguladı.

Konferansta, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Esra Ömeroğlu, 'Okul Öncesinde Değerler Eğitimi ve Uygulama Örnekleri' ve Doç. Dr. H. Elif Dağlıoğlu, Doç. Dr. H. Elif Dağlıoğlu ise 'Erken Çocukluk Döneminde Üstün Yetenekli Çocuklar' konulu sunumlarını gerçekleştirdi.

Kaynak : haberler.com

11.4.2016 13:33:24

FOTO GALERİ

Galeriye Henüz Resim Eklenmemiş.

VİDEO GALERİ

Habere Henüz Video Eklenmemiş.
Etiket :
Sosyal

YORUMLAR

SAAT

Turizm Haberleri

Miniklerden Okuma Şenliği...

Yöresel Yemeklerimiz

Etli Ekmek

En Yeni Filmler

Kolpaçino 3. Devre

Son Dakika

Son Dakika! Diyarbakır'Da Emni...

En Çok Okunanlar

YAZARLARIMIZ

tolgahan uludağ
Sera Nil Akca
uğur ormantepe

SOSYAL MEDYA