istanbul gece alemi

Yılın İlk Vıp Partisi

İstanbul’un en şık otelleri arasında yer alan Shangri-La Bosphorus, VIP partiye hazırlanıyor. Lüksün ve eğlencenin bir arada sunulduğu parti, seçkin misafirlerini bekliyor.

 
 

Zodiac İstanbul Events grubu yılın ilk VIP partisi olan “Glamour VIP Party” ile 11 Mart cumartesi akşamı, konuklarına eğlenceli bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Shangri-La Bosphorus’ta gerçekleşecek partide misafirler, sabahın ilk ışıklarına kadar, 2000li yılların başından beri Retro müzikleri ile ünlenmiş DJ Halman ile 70’ler, 80’ler ve güncel Türkçe ve yabancı müzikler ile  zamanda yolculuk yapacak.

Hazırlıklar TamamlandıZodiac İstanbul Events grubu kurucularından Birsel Çiftçi ve Ufuk Karakadıoğlu, “Glamour VIP Party” için çok mutlu olduklarını vurgulayarak, “Gelecek özel misafirleri için günler öncesinden hazırlıklara başladık. VIP konseptli partimize yalnızca expatlar ve seçilen özel kişiler davet ediliyor. Parti için giyimde özel bir renk kısıtlaması olmamakla birlikte seçkin bir gece olacağı için spor-şık kıyafetler tercih edilebilir.” dedi. Ayrıca partinin giriş ücretinin 35 lira olduğu ve bu fiyata bir kadeh şarap, bir adet bira veya alkolsüz içeceğin dahil olduğu belirtildi.

12.3.2017 04:47:30

FOTO GALERİ

Galeriye Henüz Resim Eklenmemiş.

VİDEO GALERİ

Habere Henüz Video Eklenmemiş.

YORUMLAR

SAAT

Turizm Haberleri

Miniklerden Okuma Şenliği...

Yöresel Yemeklerimiz

Etli Ekmek

En Yeni Filmler

Kolpaçino 3. Devre

Son Dakika

Son Dakika! Diyarbakır'Da Emni...

En Çok Okunanlar

YAZARLARIMIZ

tolgahan uludağ
Sera Nil Akca
uğur ormantepe

SOSYAL MEDYA