istanbul gece alemi

Engelin MucızesiTNS VE YAPIM VE TURKO TÜRKİYEDE OLAY OLACAK BİR PROJEYE İMZA ATMAK ÜZERE

TNS Film Yapımını üstlendiği  Engelin Mucizesi filmi için turko ve TNS Flim Yapım olarak türkiyede olay olacak bir projeye imza atmak üzereler titizlikle çalıştıklarını ve projenin hayat bulması için düğmeye bastıklarını söyleyen yapımcı Soner Başer ile proje ortağı ve uygulayıcı Ayper Kaya ‘’Engelin Mucizesi isimli film sadece bir film değil devamın da Türkiye de ilk olacak 3 projeyle birlikte koordineli yürüyecek sosyal sorumluluk projesidir.


Projede spor danışmanlığı yapan turko TNS nin teklifini düşünmeden kabul etti daha önce geçirmiş olduğu felç den sonra turko onların yaşantılarını ve cektikleri acılarını çok iyi anladığım için elimden gelen ne varsa yapma hazır olduğunu ve spor ve camianın bu projeye destek vermesi gerektiğini belirtti.

İnandık sizde inanın filmimizin geliri ile TNS film yapım A.Ş olarak üzerimize görev benimsediğimiz 3 projemiz le büyük bir adım attık

Devletimizin gerekli dernek ve kuruluşların belediyelerimizin desteğiyle de projemizin iyilik duygusu nu yardım sever halkımızın duyarlı tutumuyla Türkiye genelinde vicdan rüzgarının eseceğine inanıyoruz.. Sanat camiasının destekleriyle büyük ses getireceğine inandık sizde inanın
İyilik fırtınası

Turko, “İnandık sizde inanın filmimizin geliri ile TNS film yapım A.Ş olarak üzerimize görev benimsediğimiz üç projemizle büyük bir adım attık. Devletimizin gerekli dernek ve kuruluşların belediyelerimizin desteğiyle de projemizin iyilik duygusu nu yardım sever halkımızın duyarlı tutumuyla Türkiye genelinde vicdan rüzgarının eseceğine inanıyoruz. Sanat camiasının da destekleriyle büyük ses getireceğine inandık, sizde inanın.


Bu proje sadece engelli kardeşlerimizin değil, down sendromu, lösemi, epilepsi, çölyak vb. hastalıkları olan kardeşlerimizin de ruhsal açıdan da destekleyeceği ekonomi yönünden ülkemize ve ailelerine büyük destek sağlayacağı bir projedir. Duyarlı Türk halkının da destekleriyle bir vicdan rüzgarını iyilik fırtınasına dönüştüreceğimize inanıyorum, siz de inanın. Fırsat verildiğinde neler yapılabileceğine şaşıracaksınız. Şu an da sözleri kendime ait bir rap şarkısı hazırlanma aşamasındadır. Araştırmalarımızda rap müziğini çok sevdiklerini ve çok iyi tepkiler verdiğini gördük bunun neticesinde duygularını dile getiren rap şarkısını hazırladık. Narin kardeşlerimize tercüman olmak için çıktığımız bu yolda bu projelerin Türkiye’nin onur gurur projeleri olacaktır. Günümüzde ve dünyada insan hakları tartışmasında bu projeler Türklerin yaşayan her canlının hakkının olduğu savunucudur’’ diye konuştu.

 

8.4.2017 15:33:44

FOTO GALERİ

Galeriye Henüz Resim Eklenmemiş.

VİDEO GALERİ

Habere Henüz Video Eklenmemiş.

YORUMLAR

SAAT

Turizm Haberleri

Miniklerden Okuma Şenliği...

Yöresel Yemeklerimiz

Etli Ekmek

En Yeni Filmler

Kolpaçino 3. Devre

Son Dakika

Son Dakika! Diyarbakır'Da Emni...

En Çok Okunanlar

YAZARLARIMIZ

tolgahan uludağ
Sera Nil Akca
uğur ormantepe

SOSYAL MEDYA