istanbul gece alemi

Dünyaca Ünlü Romanyalı Şarkıcı Otılıa Cumhuriyet Bayramına Özel 10.Yıl Marşını Seslendirdi

Özge Ulusoy, Merve Büyüksaraç, Şebnem Schaefer ve ünlü şarkıcı Otilia 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını İzmirlilerle birlikte kutladı.

Yenilenen konseptiyle Ege Bölgesi’nin en büyük Alışveriş Merkezi olan İzmir Optimum, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını coşkuyla kutladı. Optimum’da 29 Ekim Pazar günü gerçekleşen Sonbahar – Kış defilesinde ünlü mankenler Özge Ulusoy, Merve Büyüksaraç ve Şebnem Schaefer podyumda fırtınalar estirirken, defile sonrası verdiği konserde ünlü Romen şarkıcı Otilia, Cumhuriyet Bayramına özel 10.Yıl Marşını İzmirlilerle birlikte seslendirdi.

 

 

İzmir Optimum’un geleneksel Sonbahar-Kış kreasyonları defilesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda ünlü mankenlerin katılımıyla gerçekleşti. Podyumların beğeni toplayan yıldızları Özle Ulusoy, Merve Büyüksaraç ve Şebnem Schaefer Optimum AVM’deki seçkin markaların Sonbahar – Kış koleksiyonlarını görücüye çıkarırken, defile sonrası Otilia kez Optimum’da seslendirdiği yeni şarkısı “Prisionera” ve muhteşem dans şovuyla nefesleri kesti.

 

Otilia’dan hayranlarına sevgi gösterisi

2014 yılında yayınlanan ve dünya listelerinde hit olan 'Bilionera' şarkısı ile performansına başlayan Otilia, binlerce hayranının Optimum’u doldurduğu günde, sevenlerini tek tek selamlayarak sevgi gösterisinde bulundu. Sinan Akçıl ile birlikte seslendirdiği şarkısı “Aşkla”yı İzmirli hayranları için söyleyen şarkıcı, mini konser sonrası Türk Bayraklı kostümü ile 10. Yıl Marşını İzmirli sevenleriyle hep birlikte seslendirerek İzmirli hayranlarından büyük alkış topladı.

 Haberin Diğer Fotoğrafları 


30.10.2017 10:25:39

FOTO GALERİ

Galeriye Henüz Resim Eklenmemiş.

VİDEO GALERİ

Habere Henüz Video Eklenmemiş.

YORUMLAR

SAAT

Turizm Haberleri

Miniklerden Okuma Şenliği...

Yöresel Yemeklerimiz

Etli Ekmek

En Yeni Filmler

Kolpaçino 3. Devre

Son Dakika

Son Dakika! Diyarbakır'Da Emni...

En Çok Okunanlar

YAZARLARIMIZ

tolgahan uludağ
Sera Nil Akca
uğur ormantepe

SOSYAL MEDYA