istanbul gece alemi

Lunay Yapım'In Özel Oyunculuk Eğitimleri Büyük İlgi Görüyor

Lunay Yapım‘ın yeni bir konseptle başlattığı özel oyunculuk eğitimleri yurt içinde olduğu gibi yurt dışında  da ilgi gördü. Lunay Yapımın kendi teknikleri ile verdiği özel eğitimler öğrencilere fark katıyor. Öz güveni yüksek, kendilerini iyi tanıyan ve yeteneklerini kullanmayı bilen öğrenciler yetişiyor. Özellikle derslere katılan alanında uzman süpriz konuklar ile öğrencilerin tecrübe kazanması ve farklı açılardan kendilerini geliştirmeleri sağlanıyor.

 

Almanya ve Azerbaycan‘dan gelen öğrenciler, “Türkiye’de yapım sektörü bizim ülkelerimize göre daha gelişmiş olduğu için eğimimizi Türkiye’de almak istedik. Lunay Yapım‘ın organize ettiği özel eğitimlerde bambaşka konseptler ve uygulamalar var. Tavsiye üzerine tanıştığımız Usta Yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu çok iyi bir insan ve kısa zamanda bizlerin ufkunu açtı.” dediler. Eğitimlerden çok memnun kaldıklarını belirten öğrenciler Lunay Yapım‘ı herkese tavsiye ediyor.

Yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu ise gelecekteki çalışmalarının alt yapısını şimdiden kurduklarını belirterek “Bu öğrenciler bizler için çok önemli, onlar bizim geleceğimiz. Tecrübelerimiz sayesinde geliştirdiğimiz özel teknikleri uyguladığımızda öğrencilerin başarılarını görmek bizleri çok memnun ediyor. Aynı zamanda Lunay Yapım’ın Genel Müdürü olan Sevgili eşim Saliha Gündoğdu ile yıllardır projelendirdiğimiz çalışmaları şu günlerde hayata geçirmeye başladık. 2018 Yılı sektördeki insanların bizleri konuştuğu bir yıl olacak” dedi.

2.12.2017 01:12:25

FOTO GALERİ

Galeriye Henüz Resim Eklenmemiş.

VİDEO GALERİ

Habere Henüz Video Eklenmemiş.

YORUMLAR

SAAT

Turizm Haberleri

Miniklerden Okuma Şenliği...

Yöresel Yemeklerimiz

Etli Ekmek

En Yeni Filmler

Kolpaçino 3. Devre

Son Dakika

Son Dakika! Diyarbakır'Da Emni...

En Çok Okunanlar

YAZARLARIMIZ

tolgahan uludağ
Sera Nil Akca
uğur ormantepe

SOSYAL MEDYA