istanbul gece alemi

“Oldu Mu Şimdi?” Galasından Teröre Kınama!

16 Aralık’da vizyona girecek olan ve PPM Yapım tarafından çekilen "Oldu Mu Şimdi?" filminin galası Türkiye’de bir ilke imza atılarak teknede gerçekleştirildi. Gala süresince İstanbul Boğaz’ında dolaşan tekne, geceye katılanlara keyifli ve farklı anlar yaşattı.

 

Galaya filmin oyuncuları Yavuz Seçkin, Orhan Aydın, Serkan Şengül, Seda Güven, Esra Sönmezer, Emre Mutlu, Yakup Yavru başta olmak üzere çok sayıda ünlü davetli de katıldı. Filmin yapımcısı İkram Ahmadov ve oyuncular, geçtiğimiz hafta sonu yaşanan terör olayını kınayan bir pankartla sahneye çıkarak, şehitlerimizin ailesine baş sağlığı, yaralılara da acil şifalar dilediler.

 

Gecede konuşan Yavuz Seçkin böylesine acı dolu günlerde ülke olarak daha çok kenetlenmemiz gerektiğini söyledi. Keyifle yaptıkları bu filmi izlerken seyircilerin dertlerini bir nebze olsun unutacaklarını umduğunu da belirten Seçkin, tüm sinemaseverleri 16 Aralık’da sinema salonlarına davet etti.

 

Filmin konusu:

 

Tüm hayatı yanlış anlaşılmalar yüzünden mahvolan Yaşar sonuçta yine bir yanlış anlama sonucu hapse girer. Hapiste en yakın dostu olacak Ömer ile tanışır. Ömer ve Yaşar hapisten çıktıktan sonra birçok defa dolandırıcılık işleri yaparlar. Fakat her defasında işler kötü gider ve tekrar tekrar hapse girerler. En son çıkışlarında bıkarlar ve tövbe ederler. Artık böyle işler yapmayacaklardır. Tövbe etmek için camiye gittikleri gün iyilik olsun diye kaldırdıkları cenaze başlarına talih kuşu gibi konar. Cenaze, “cenazemi kim kaldırırsa mal varlığımda onundur.” diyen ünlü ve zengin bir iş adamına aittir. Yaşar ve Ömer bir anda uluslararası nakliyat işi yapan temiz bir firmanın başına geçer. Fakat işler istedikleri kadar temiz kalmayacaktır. Firmanın ölen sahibi Gürcan Bey’in hasmı uyuşturucu ve kaçakçılık işi yapmaktadır ve bu firmaya ihtiyacı vardır. İşler yoluna girecek gibi görünse de finalde herkesi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

 

14.12.2016 23:33:07

FOTO GALERİ

Galeriye Henüz Resim Eklenmemiş.

VİDEO GALERİ

Habere Henüz Video Eklenmemiş.

YORUMLAR

SAAT

Turizm Haberleri

Miniklerden Okuma Şenliği...

Yöresel Yemeklerimiz

Etli Ekmek

En Yeni Filmler

Kolpaçino 3. Devre

Son Dakika

Son Dakika! Diyarbakır'Da Emni...

En Çok Okunanlar

YAZARLARIMIZ

tolgahan uludağ
Sera Nil Akca
uğur ormantepe

SOSYAL MEDYA