istanbul gece alemi

Demet Şener'Le Yakalanan Evli İş Adamından Gazetecilere Ahlaksız Teklif

Eski manken ve model Demet Şener, önceki gün avukatı ve bir iş adamıyla Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Demet Şener, fotoğraflarının çekildiğini görünce anlamsız bir şekilde panikledi. Şener ile görüntülenen iş adamı fotoğraflarının silinmesi için gazetecilere para teklifinde bulundu.

 
 

Demet Şener, geçen akşam avukatı ve bir iş insanıyla yemek yerken objektiflere yakalandı. Fotoğraflarının çekildiğini gören Demet Şener, kısa bir süre sonra mekanı terk etti.

GAZETECİLERE AHLAKSIZ TEKLİF!

Demet Şener‘in yanında bulunan iş insanı, muhabirlerin yanına şoförünü gönderip çekilen karelerin silinmesi için rüşvet teklif ederek “Bankamatiğe gidelim” önerisinde bulundu. Gazetecilerin, “Bankamatiğe gidelim” teklifine tepki göstermesi üzerine olaya Demet Şener’in avukatı müdahale etmeye çalıştı. Ancak avukat hanımın da çabaları çaresiz kaldı.

İsminin Önder olduğu öğrenilen kişinin evli olduğu ve Demet Şener ile avukatı aracılığıyla tanıştırılmak üzere orada bulunduğu öğrenildi. Yaşanan olaylı gecenin ardından Önder bey ve Demet Şener’in avukatı başka kişilerden rica ederek haberin yayınlanmamasını istediler. Bu isteklerinde de başarılı olamadılar. İkilinin bu kadar panik olmasının nedeni ise kafaları karıştırdı. Kaynak:Sözcü.com.tr

19.3.2018 21:29:07

FOTO GALERİ

Galeriye Henüz Resim Eklenmemiş.

VİDEO GALERİ

Habere Henüz Video Eklenmemiş.

YORUMLAR

SAAT

Turizm Haberleri

Miniklerden Okuma Şenliği...

Yöresel Yemeklerimiz

Etli Ekmek

En Yeni Filmler

Kolpaçino 3. Devre

Son Dakika

Son Dakika! Diyarbakır'Da Emni...

En Çok Okunanlar

YAZARLARIMIZ

tolgahan uludağ
Sera Nil Akca
uğur ormantepe

SOSYAL MEDYA