istanbul gece alemi

Gülşen Beyazdan Vazgeçmiyor! İki Gece İki Beyaz Kıyafet

İSTANBULGECEALEMİ FOTO GALERİ- Gülşen Kıbrıs’ta konser vermek için sahneye çıktı. Ünlü popçu iki farklı gecede de beyaz kıyafet tercih etti. Giydiği kıyafetlerin modeli farklı olsa da tarzı aynı renkleri de beyazdı. Gülşen beyazdan vazgeçmedi.

 
 

Ünlü popçu Gülşen bir yaşındaki oğlu Azur Benan ile birlikte konser vermek için Kıbrıs’taydı. Girne Rocks Hotel’de iki gece sahneye çıkan sanatçı şarkıları ile hayranlarını coşturdu. Artık dadı çalıştırmadığı için oğluna bizzat kendisi bakan sanatçı doğumdan sonra üç dadı değiştirmiş ve hiçbiriyle de anlaşamamıştı. Bu nedenle de “kimseye güvenim kalmadı oğluma herkesten en iyi ben bakarım. Bir süre dadımız olmayacak” demişti. Bu nedenle gittiği her yere oğlunu da götüren sanatçı hem annelik hem de sahne çalışmalarını birlikte sürdürüyor.

Sahnede beyaz kıyafetler…

Girne Rocks Hotel’de iki gece sahneye çıkan sanatçı iki gecede de konser kıyafeti olarak beyaz rengi tercih etti.  Modacısı Hakan Yıldırım’ın tasarladığı kıyafetleri giyen Gülşen, beyaz renk kumaş ve renkli pullarla işlemeli farklı model olsa da mini etekli birbirine çok benzeyen iki kıyafeti tercih etti. Uzun beyaz çizmeleri ile de dikkat çeken sanatçı sahnede adeta beyaz kıyafet defilesi yaptı… Şarkıları ile de dikkat çeken sanatçı Kıbrıs’ta adeta beyaz elbise defilesi yaptı.

 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar

19.3.2018 22:10:42

FOTO GALERİ

Galeriye Henüz Resim Eklenmemiş.

VİDEO GALERİ

Habere Henüz Video Eklenmemiş.
Etiket :
Sosyal

YORUMLAR

SAAT

Turizm Haberleri

Miniklerden Okuma Şenliği...

Yöresel Yemeklerimiz

Etli Ekmek

En Yeni Filmler

Kolpaçino 3. Devre

Son Dakika

Son Dakika! Diyarbakır'Da Emni...

En Çok Okunanlar

YAZARLARIMIZ

tolgahan uludağ
Sera Nil Akca
uğur ormantepe

SOSYAL MEDYA