istanbul gece alemi

Semiha Yankı: "Miladım; 14 Yaşında Okuduğum İlk Plağım!"

Yıllara meydan okuyan güçlü ses Semiha Yankı; İstanbul Moda’da yer alan Mazi Plak Cafe’de düzenlenen imza gününde hayranlarıyla buluştu

 
 

Plakların son yıllarda yeniden gündeme gelmesi ve hatırı sayılır meraklısının oluşmaya başlamasıyla; plak severler için bir platform oluşturmak üzere açılan Mazi Plak Cafe; her ay plaklarıyla döneme damgasını vuran isimleri plak severler ile buluşturmaya devam ediyor. Mazi’nin bu ayki konuğu Eurovision denince akla gelen efsane isim Semiha Yankı oldu.

Sesi, güzelliği ve enerjisiyle yıllara meydan okuyan sanatçı Semiha Yankı; bir hayranının Gencebay bestelerinden oluşan, Benim Dünyam ve Sen De Bizdensin’i seslendirdiği; 14 yaşında çıkarttığı ilk 45’lik plağını imzalatmak üzere getirmesiyle duygulu anlar yaşadı. Yankı plağı “Miladım” yazarak imzaladı.

Bir başka hayranının imzalatmak üzere getirdiği afişi görünce çok şaşırdı ve kendisinde bile olmadığını söyledi. 1978 yılına ait gazino afişini hayranı gerçek sahibine; Semiha Yankı’ya hediye etti.

Yaklaşık iki saat süren buluşmada Semiha Yankı plaklarını imzaladı, sevenleriyle sohbet edip, fotoğraf çekildi ve efsane şarkılarından Seninle Bir Dakika’yı hayranlarıyla birlikte söyledi.

19.3.2018 22:06:08

FOTO GALERİ

Galeriye Henüz Resim Eklenmemiş.

VİDEO GALERİ

Habere Henüz Video Eklenmemiş.

YORUMLAR

SAAT

Turizm Haberleri

Miniklerden Okuma Şenliği...

Yöresel Yemeklerimiz

Etli Ekmek

En Yeni Filmler

Kolpaçino 3. Devre

Son Dakika

Son Dakika! Diyarbakır'Da Emni...

En Çok Okunanlar

YAZARLARIMIZ

tolgahan uludağ
Sera Nil Akca
uğur ormantepe

SOSYAL MEDYA