istanbul gece alemi

Şok..Şok..Ünlü Sanatçıyı Yeni Yılda Üzdüler..!

TÜRK MÜZİĞİNİN DİVASI GÖNÜL PEKSEN SAHNE ALDIĞI MEKAN SAHİBİ TARAFINDAN ZORDA BIRAKILDI! Türk Sanat Müziği’nin divası olarak adlandırılan Gönül... 


TÜRK MÜZİĞİNİN DİVASI GÖNÜL PEKSEN SAHNE ALDIĞI MEKAN SAHİBİ TARAFINDAN ZORDA BIRAKILDI!

Türk Sanat Müziği’nin divası olarak adlandırılan Gönül Peksen, adı Mehmet olan fakat soyadını sürekli değiştirdiğini söylediği bir adam tarafından zorda bırakıldığını iddia etti.

Peksen olayı şu şekilde anlattı, “Emirgan ile anlaşmıştım. Yılbaşı programı dahil hafta da 2 gün program yapacaktım. 2 gün sonra başka birisinin afişlerini gördüm. İşletme müdürü Gönül hanımı aradığımda beni, başka bir yere alacağını söyledi. Mehmet adındaki şahıs ile birlikte çalışıyorlar. Kendisi hiç inandırıcı değil bunu da buradan belirtmek istiyorum. Adı belli fakat soyismini bilen yok. Sürekli değiştiriyor. Sonrasında Şehri meyhane ile anlaştık. Yılbaşı günü gittim edebimle programımı yaptım. Sanatçı bir bayan geldi yanıma. Bugün program alacağım için dün hazırlıklarımı yapıyordum. Bana ‘Burayla ilişkin bitti. Seni başka bir yere alacağız’ dediler. Ortada hiçbir neden ve sebep yokken. Bende Mehmet denilen şahısı arayıp ‘Sadece yılbaşı deseydiniz fiyatım çok farklı olacaktı. Tüm bu olanları sosyal medya da patlatacağım’ dedim ve bana ‘ne yaparsan yap’ gibisinden cümleler sarfetti. Bana yapılan başka arkadaşlarıma da yapılır.”

uğur ormantepe 

3.1.2018 21:26:02

FOTO GALERİ

Galeriye Henüz Resim Eklenmemiş.

VİDEO GALERİ

Habere Henüz Video Eklenmemiş.

YORUMLAR

SAAT

Turizm Haberleri

Miniklerden Okuma Şenliği...

Yöresel Yemeklerimiz

Etli Ekmek

En Yeni Filmler

Kolpaçino 3. Devre

Son Dakika

Son Dakika! Diyarbakır'Da Emni...

En Çok Okunanlar

YAZARLARIMIZ

tolgahan uludağ
Sera Nil Akca
uğur ormantepe

SOSYAL MEDYA