istanbul gece alemi

İzmir Kuaförler Gecesi

Türkiyenin Tanınmış Kuaförlerinden Eğitimci ve Miss Hair Beauty Organizasyonları Sahibi By Yasin Dikmen Miss Hair Beauty Adı Altında Gerçekleştirdiği Her Yıl Ocak Ayı ilk Haftası Düzenlenen Geleneksel İzmir Kuaförler Gecesi ile Yeni Bir Etkinliğe de İmza Attı. Koordinatörlüğünü Kuaför Camiasında izmir in Tanınmış Simalarından Erdal Kutki'nin de Katkılarıyla Gerçekleşen gece görülmeye değerdi.


Gecede İzmir Kuaförler Odası Başkanı Sezayi Apaydın Oda üyeleri kuaför camiasının tanınmış yüzleride yerlerini aldı.Ünlü Sanatçı O Ses Türkiye Finalisti Soyhan Bilgeer muhteşem şarkılarıyla geceye renk kattı. Soyhan Bilgeer sahneye davet ettiği izmirin genç yeteneği Yasin Balkan Klarnetiyle herkesi çoşturdu. Gecede izmirli Kuaförler Yasemin Nalcı, Ayten Kaptı, Murat Barbaros, Nuri Adar, Osman Esen, Hakan Balkan, Elifnur Küçük, Burak Manduz, Damla Durukan, Ömer Demirkaya, Mehmet Dağ, Ahmet Karasız, Ümit Dal, Hasan Bekece, Yaptıkları Saç Show'lar izleyenleri Hayran bıraktı. Show'lar sonrası Aldıkları Kupalar ile Adeta Gövde Gösterisi yapan Kuaförler Tüm Kurtlarını Sahnede Göbekler artarak döktü.


Organizasyonu Düzenleyen Yasin dikmen ve koordinatör Erdal Kutki'nin birlikte oynadığı Zeybek havası muhteşemdi. Organizasyon sahibi By Yasin Dikmen Şunları Söyledi. Herşey Muhteşem Miss Hazır Beauty Bünyesinde İzmir Kuaförler Gecesi Geleneksel hale geldi Benim için gurur verici Dostlarım Meslektaşlarım bir arada Mutluyum dedi.


Ünlü Kuaför By Yasin Dikmen Nisan Ayında 8.sini Düzenleyeceği Uluslararası Miss Hazır Beauty & Tesa Consalt Dünya Kuaförleri Buluşuyor Projesinide çok yakında açıklayacağını söyledi. 


9.1.2018 21:42:12

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Habere Henüz Video Eklenmemiş.

YORUMLAR

SAAT

Turizm Haberleri

Miniklerden Okuma Şenliği...

Yöresel Yemeklerimiz

Etli Ekmek

En Yeni Filmler

Kolpaçino 3. Devre

Son Dakika

Son Dakika! Diyarbakır'Da Emni...

En Çok Okunanlar

YAZARLARIMIZ

tolgahan uludağ
Sera Nil Akca
uğur ormantepe

SOSYAL MEDYA